Liefde voor Wilders kost CDA stemmen

De ChristenUnie (CU) profiteert van Balkenende’s liefde voor de rechtsextremisten van Geert Wilders. In de nieuwste peiling van het tv-programma Nova klimt de CU van zes naar negen zetels.

Steeds meer kiezers keren zich af van het CDA, omdat deze partij zich niet uitspreekt tegen de ondemocratische beweging van Wilders.  Als deze trend zich doorzet,  brengt de ChristenUnie de positie van het CDA als christelijke volksbeweging in gevaar.

Deze week nog liet CDA-coryfee Aantjes weten op de ChristenUnie te stemmen als het CDA de partij van Wilders niet expliciet afwijst.

Het CDA en de PvdA gaan trouwens op het moment gelijk op. Beide partijen staan nu op dertig zetels. De VVD komt in de peiling op 23, de PVV op 21 zetels.D66 staat op 12, De SP op 11 en GroenLinks op 10. De mannenbroeders van de SGP en Partij voor de Dieren blijven stabiel op twee zetels. Rita Verdonk’s Trots op Nederland zou haar ene plek in de Kamer moeten inleveren..

Lees ook:Nette Mark wint van wilde Geert
Lees ook:PvdA loopt in op CDA, PVV grootste
Lees ook:Peiling: CDA vierde partij van NL
Lees ook:VVD hijgt PvdA in de nek
Lees ook:CDA en PvdA even groot in de peiling

13 reacties op “Liefde voor Wilders kost CDA stemmen

 1. neanderlander

  Willem,

  Ik word nu toch een beetje ongerust over jouw bewering dat PVV EXTREMISTISCH is. Ik zal hier in mijn volgende video boodschap op youtube channel jansen1959 eens extra aandacht aan gaan besteden. Dit kan toch niet!! Waarvan die anti-propaganda op je blog?????

    /   Beantwoorden  / 
 2. neanderlander

  Zeker nadat ik eerder geconstateerd had dat je, bewust of onderbewust, ik ga er nu echt aan twijfelen bepaalde delen van mijn reactie op je andere artikel over Wilders had verwijderd.

  Willem, willem dit kan ik absoluut van je waarderen. Bovendien staat het helemaal niet vast dat mensen naar CU overstappen omdat een oorlogsmisdadiger van voorheen nu 1 stem op CU zou gaan geven. Ze moeten blij zijn dat hij overstapt net als hij destijds Nederland heeft verraden in de tijd van de oorlog. In feite doet hij nu hetzelfde. Eens een dief, altijd een dief. Overigens heb ik mijn reactie nu gecopieerd van het scherm, om te zien of het weer verdwijnt. Gewoon als bewijs voor mijn video de volgende keer, als het weer mocht gebeuren.

    /   Beantwoorden  / 
 3. neanderlander

  Herstel, ik kan het absoluut NIET VAN JE WAARDEREN.

    /   Beantwoorden  / 
 4. Willem Hofs

  Rechts extremistisch, Bert. De PVV is rechts extremistisch; Wilders roept op tot haat en geweld. Wilders is een smet op Nederland en de Nederlanders.
  Maar daarom zal ik nooit een reactie van jou of iemand anders weggooien. Ik ben niet haatdragend, geef ook andere meningen de ruimte. En dat kun je van Geert Wilders en veel van zijn politieke vrienden en aanhangers niet zeggen.

    /   Beantwoorden  / 
 5. Bert Jansen

  in eerste plaats is pvv NIET extremistisch. In tweede plaats roept hij niet op tot geweld. Hij staat integratie van moslims voor en emancipatie van moslimvrouwen maar geen integratie van de ISLAM WETGEVING sharia zoals dat in Engeland al wel gebeurd is. Geef nu eens aan waar jouw bewering op berust dat hij tot geweld oproept. Kom eens met een voorbeeld. Besef je wel dat op dit moment grote delen van de wereld trots op hem zijn. Alleen in Nederland heeft de media zoveel macht (net als jij doet in je blog) Twee voorbeelden; die jongen die op de foto staat met een speelpistooltje dat ooit eens als attribuut in een toneelstuk is gebruikt; dat grijpen ze in alle kranten aan om het beeld te schetsen dat pvv crimineel is. In een ander voorbeeld heeft men uitgebreid geschreven dat Wilders vroeger de neger op school in Venlo was; dit was door een aantal scholieren op het internet geaet om aan te tonen hoe de nieuwe media werkt. Waarom roept de grote leider van de ISLAM op om onze voetbalspelers en supporters tijdens het WK op te blazen. Dat is oproepen tot geweld: Eind mei is er een 3 daags congres van de meest extreme groepering van de ISLAM; met als doel de moslims aan te moedigen voor de verkiezingsstrijd. Waarom schrijf je niet over dit congres, het oproepen van geweld door de leider van de ISLAM; over het feit dat er vandaag in Berlijn een grote demonstratie wordt gehouden tegen onze regering die een politiek proces tegen Wilders gestart is. Over de verstoring door moslims in Belgie tijdens een lezing van een schrijver. Over het oorlogsverleden van Aantjes die nu wil overstappen naar CU waar hij dit in het verleden in de oorlog als naar de moffen deed. Over Willing; oud PVDA man die zegt dat stemmers op Wilders zwevende kiezers zijn. laten ze nu eens onderkennen dat we echt een gigantisch maatschappelijk probleem hebben of moedigen we nu opnieuw aan dat hij maar door moet omdat hij extremistisch is en een gevaar voor de samenleving is: Dat is hij niet, hij is een gevaar voor de linkse partijen die bang zijn dat ze hun baantje verliezen. Liever het land in de uitverkoop terwijl ze hun verkiezingsstrijd door de nederlandse burgers laten betalen dan te strijden voor al die mensen die zich onveillig voelen; waarom schrijf je niet over het ijzersterke programma van PVV voor behoud van AOW op 65 jaar, afslanken van de bureaucratie, het plan dat ze gelanceert hebben voor een effectievere politie in Nederland met een centrale Minister voor veiligheid ipv 2 departementen; Voor behoud van hypotheek aftrek en een betere verzorging van ouderen. Tegen dierengeweld; zal ik je voor de aardigheid eens een filmje sturen hoe ritueel slachten er uitziet Willem!!!! Doet de partij voor de dieren daar iets aan, de pvda misschien??? Wie was er tegen het zomaar accepteren van ons fundamenteel recht als burger vervangen door een Europees wangedrogt, tegen het invoeren van Turkije in de EU, juist Wilders, meneer Hofs!!! heb je op youtube al gezien dat er iemand alle schandalen van PVDA uitdrukkelijk heeft verteld; Ga voor de aardigheid eens naar iemand die daar open en bloot iets over zegt http://www.youtube.com/user/plurk85 : Willem ik denk dat als je je werkelijk zou verdiepen in de materie dan ga je om als een blad aan de boom net als de Arabist Hans Jansen; Een naam en landgenoot van me maar geen familie voor zover ik weet. Ik ben een van de grootste aanhangers van pvv en Geert Wilders en ik kom er eerlijk voor uit; Wil je mn adres en telefoonnummer, zal ik het op je blog zetten? Ik heb niets te verbergen. Ik schaam me niets; NATUURLIJK STEM IK OP GEERT WILDERS VAN PVV; Ik heb 2 video’s op youtube staan, dat weet je. Ik hou van alle mensen, zelfs van jou, ik heb respect voor iedereen ook voor moslims maar niet voor de totalitaire ISLAM en niet voor mannen die vrouwen overheersen en dieren mishandelen, niet voor mensen die zomaar de media napapegaaien zonder zich in de feiten te verdiepen. Ik zal Wilders steunen tot ik er bij neerval of men van het leven berooft. En ik voel geen haat tegen mensen, tegen niemand en ik voel absoluut niet dat Wilders me aanspoort tot geweld; Als dat zo zou zijn WILLEM dan stopte ik vandaag nog met mijn support. En weet je hoeveel zorgen ik op mn bord krijg, dagelijk van diverse landen uit de gehele wereld, van vrouwen die bang zijn, mensen die bedreigd of geintimideerd worden door ISLAMIETEN. Zal ik nog even doorgaan Willem??? Ik vraag je, op mn knieen, alsjeblieft, je weet niet goed wat je aan het veroorzaken bent met je anti Wilders propangada. PLEASE en stuur me weer niet van je weblog weg zoals je eerder gedaan hebt en verwijder weer geen reactie van me zoals dat eerder gebeurd is. O ja mijn opleiding is Hogere bedrijfskunde en ik ben manager. Ik ben niet crimineel en ik heb geen strafblad, geloof me.

    /   Beantwoorden  / 
 6. Willem Hofs

  Bert, de PVV heeft helemaal geen programma.
  Verder begrijp ik geen snars van je betoog. Wilders en consorten roepen maar wat om stemmen te krijgen. Als andere partijen de AOW-leeftijd willen verhogen, is Wilders voor behoud van de AOW op 65. Niet omdat Wilders een eigen visie heeft. maar omdat hij weet dat er stemmen mee te behalen zijn.
  Wilders en collega-pvv’ers zijn ordinaire gelegenheidsdieven.
  Het enige thema van Wilders is zijn islamofobie en het prediken van geweld.
  Ik begrijp ook niet dat jij, zoals ik je nu ken van de reacties en uitgewisselde e-mails, Wilders ziet als de oplossing voor de problemen die we in Nederland hebben.

    /   Beantwoorden  / 
 7. neanderlander

  De Partij voor de Vrijheid wil een sterkere economie. Maar de rekening voor de bezuinigingen moet eerst en vooral bij de overheid zelf worden neergelegd. Eerst snijden in het eigen vlees en niet de rekening bij de burger neerleggen. Ontwikkelingshulp, de miljardenafdracht aan Europa, de overhead bij de overheid, de massa-immigratie, onzinnige subsidies, noem maar op. Stop daar eerst eens mee.

  De PVV kiest bij uitstek voor de mensen die het niet cadeau krijgen en voor een sociaal Nederland. De AOW-leeftijd moet op 65 blijven. Wij kiezen voor rechten van vrouwen en homo’s en voor de traditionele joods-christelijke en humanistische waarden die Nederland het succes hebben gegeven die het nu heeft.

  Wij zijn voor een sprankelende democratie, met volop referenda. Niet de politieke elite, maar het volk moet zich vaker kunnen uitspreken; samen weten burgers het beter dan de linkse kliek.

  Geen Europese superstaat, maar wel economische samenwerking. Wij kiezen voor een veilig Nederland, voor veilige straten waar het tuig wordt opgepakt en uitgezet, niet gesubsidieerd en geknuffeld..

  Wie denkt dat islamisering een kwestie is van ‘one issue’ kan niet tellen. De massa-immigratie heeft enorme gevolgen voor alle facetten van onze samenleving. Het is economisch gezien een ramp, het tast de kwaliteit van ons onderwijs aan, vergroot de onveiligheid op straat, leidt tot een uittocht uit onze steden van autochtonen, verdrijft Joden en homo’s en spoelt decennia vrouwenemancipatie door de wc. De islam moet worden bestreden, de islamisering van ons land gestopt.

  De massa-immigratie is een geldverslindende linkse hobby. De miljarden die opgaan aan extra gevangenissen, extra politie, extra huizen, extra zorg, extra onderwijs, extra uitkeringen moeten toch ergens vandaan komen. Wie betaalt de prijs voor de multiculturele samenleving? Wie moet steeds de portemonnee trekken? Dat bent u, dat zijn de gewone hardwerkende Nederlanders die nooit gevraagd hebben om de massa-immigratie.

  De PVV kiest voor zero tolerance. Elk afdingen van het gezag van de politie moet worden tegengegaan. De politie moet heer en meester zijn op straat. Er mag nooit enig misverstand over bestaan wie de baas is in onze wijken, dorpen en steden. Toegeven aan het tuig is het begin van het einde. Hogere straffen en hoge minimumstraffen. Stoppen met TBS en proefverloven, versober de gevangenissen.

  De PVV kiest voor menswaardige zorg en voor ouderen in verpleeghuizen die meer rechten hebben dan gevangen. Dat is nu andersom en dat is van de zotte. Geen ondervoeding, uitdroging, doorligwonden en 24-uursluiers meer in onze zorginstellingen. Kleine zorginstellingen met veel minder managers waar de zorgverlener weer mag zorgverlenen en de patiënt weer de zorg krijgt die hij of zij verdient. De oudere generatie heeft ons land opgebouwd. Laten we dat niet vergeten.

  De PVV kiest voor dierenwelzijn en dierenbeulen moeten keihard worden aangepakt en een levenslang verbod op het houden van dieren krijgen. Ook de boeren en vissers worden door de PVV niet vergeten. Eeuwenoude tradities mogen niet verloren gaan.

  De PVV wil geen KM-heffing, dat lost de files met geen millimeter op. En geef mensen de mogelijkheid om hun eigen huurwoning te kunnen kopen. Het onderwijs moet weer terug naar de basis. De leraar moet weer meester zijn en reken- en taalvaardigheid moeten de basis worden van het primaire onderwijs. De altijd-maar-leuk-cultuur in het onderwijs moet vervangen worden door het klaarstomen van onze jeugd voor een serieuze rol in de samenleving later.

    /   Beantwoorden  / 
 8. neanderlander

  De PVDA aan de andere kant heeft de LEUS:

  - IEDEREEN TELT MEE – alleen ze waren een van de eersten om ruim 1.000.000 mensen uit te sluiten die vol overtuigd op de PVV gaan stemmen. En niet omdat ze ´zweverig´zijn zoals Willink stelt. Deze een mensen maken deel uit van een maatschappij waar van alles mee aan is. Bovendien als je de speech hoort van Job Cohen over hun programma dan stelt hij aan de orde dat in feite de mensen met middeninkomens en met een hoger inkomen de kosten van de crisis moeten gaan betalen. Men is niet bereid om in eigen vlees te snijden en te kijken hoe ze op hun eigen bureaucratie kunnen besparen. Ze denken 10.000.000.000,00 te kunnen besparen op hypotheek rente en pensioenkosten en hardwerkende bedrijven moeten maar meer produceren en de extra 10.000.000.000,00 bij elkaar verdienen. Daar moeten ze overigens wel meer belasting voor gaan betalen. De overige 9 miljard denken ze door te schuiven naar de volgende regeerperiode. Reden waarom PVV de overheid en overheidsfinancieen wil zuiveren. Dit te voorkomen dat dit ten koste van ouderen en hardwerkende mensen gaat. Wat is er tegen een veiligere samenleving. De PVDA zegt er NIETS over, niets. “IEDEREEN TELT MEE, MAAR NIET DE PVV”. Dat zou de leus moeten zijn.

    /   Beantwoorden  / 
 9. neanderlander

  Nog een keer dan: geef me eens een voorbeeld dat hij geweld predikt. EENTJE MAAR. En nogmaals waarom zeg je niets over het dagelijkse ECHTE GEWELD dat tegen onschuldigen en vrouwen in onze samenleving wordt gepleegd. Gelegenheisdieven, wat is er aan het presenteren van een geweldig plan van de PVV om Nederland veiliger te maken met een effectiever politie inzet. Waarom lopen de PVDA stemmer met een boog om de problemen heen?? Stemmen te behalen met AOW grens op 65 te houden, is dat hetzelfde als zeggen IEDEREEN DOET MEE, door 1 miljoen mensen volledig te negeren, zij moeten aan de zijlijn blijven staan en maar afwachten wanneer er iets aan de veiligheid wordt gedaan in Nederland. Overigens gaat het niet om stemmen winnen, maar luisteren naar wat de bevolking echt wilt. Maar PVDA beschermt haar eigen mensen zodat ze een goedbetaalde baantje behouden. Geen principes, alleen denken aan eigen ikke, en vervolgens op kosten van ons allen miljoenen uit de kas nemen om eigen persoonlijke uitgaven te financieren. Heb je het filmpje al bekeken van die Amsterdammer die daar iets over zegt http://www.youtube.com/watch?v=hQ2Gdi7vOJA

    /   Beantwoorden  / 
 10. neanderlander

  Waarom biedt PVV geen oplossing. Regeren is vooruit zien. Wat hebben de zittende partijen gedaan om het te voorkomen??? Wat hebben ze gedaan om het op te lossen?? Blijkbaar hebben ze na al hun verkiezingsprogrammma´s er geen snars van gebakken. Geen snars, met al hun mooie programma´s en politieke correctheid. Mag er nu nr. 2 opgestaan zijn om namens het volk te spreken. Nee, de media wilt hem neersabelen. Niets geleerd van demonisering van Fortuyn. Jij bent medeschuldig indien Wilders wordt afgeknald. Echt en iedereen die heb nu als een misdadiger wil neerzetten.

    /   Beantwoorden  / 
 11. Remasun

  Een land wat geen vreemdelingen wil ontvangen is een vreemdeling voor zichzelf. Nederlanders herkennen hun eigen land en politiek niet. Van een ander land kan je dan niet verwachten dat je zelf wel hartelijk wordt ontvangen. ” Nederlandse missie werkt mee aan vrede te stichten en aan de opbouw van een land”. Vrede begint in je eigen hart. Dit is een soort opvoeding die niet meegegeven wordt aan jongeren. De naoorlogse generatie is schuldig hieraan.

  Remasun

    /   Beantwoorden  / 
 12. WCT

  Prominenten, zijn nu niet meer dan de actievoerders van het islamitische expansie politiek! Prominenten van oude garde zijn verantwoordelijk voor huidige situatie. Ze lieten het land compleet onder de voeten van de islamieten die op hun beurt willen bezetten. Christelijke “Prominenten” hebben het steeds over “grondrechten, bij elkaar houden, minderheden beschermen etc..”, Hoe kom jij aan zo’n islamitische minderheid die van den vreemden ontstaat, grotendeels via illegale immigratie, importbruiden van neef/nichtjes concentreert zich hoofdzakelijk op het feit dat misbruik wordt gemaakt van de mogelijkheden om naar Nederland te komen, vooral bij migratie uit landen als Turkije, Marokko en Somalië: Het gaat om het kunstmatig vergroten van de islamitische bevolking, voornamelijk Turken en Marokkanen die hier geïsoleerde machtsblokken gaan vormen die zich door huwelijksmigratie en hoge geboortecijfers snel uitbreiden en hele wijken en steden overheersen en daarna uit moet groeien tot een meerderheid, die met geweld of democratische middelen ons land moet onderwerpen aan de islamitische landen. Weer zeuren over polarisatie: Helaas is het juist de oude garde die de islam steunt en financiert. Deze ‘prominenten’ zijn uit een ver en grijs, oud, verleden. Niet van deze tijd. En ze willen de normen en waarden van toen, nu nog indoctrineren. Of te wel, dit soort politiek is niet meer van deze tijd. Tijden veranderen, ook politiek gezien!
  Oude garde met zijn utopie is de beste polariseerder. Naïeve kliek die gevaarlijke verwachtingen opwekt heeft geen goede informatie. Moslims zijn per definitie polaire t.o.v. Europeanen en groei is altijd uit elkaar! Ze blijven polaire, dit is niet nieuw, niet veroorzaakt door een politieke partij, het is sinds 1400 jaar zo geweest. In Zwitserland is er geen anti-islamtische partij, maar toch zijn ze niet minder agressieverder dan hier. Daar bouwen ze ook hun apartheid. In Nederland 640 000 Moslim kinderen geboren en geen enkele heeft een Nederlandse naam gekregen? Splintergroep, pro islamitische Christenen, corrupte prominenten, denken juli dat deze Moslims vergrijzing probleem gaan oplossen? Stop met die demagogie. Je verkoopt je ziel aan die gemaskerde duivel voor een ramadan etentje! Moslims komen niet naar Nederland, omdat ze ons een-warm-hart-toedragen , nee aanpassen is er niet bij , maar wel het veroorzaken van maatschappelijke – en sociale onrust. Het probleem van die dwaze, loze mantra is dat er nooit geen echt, op vertrouwen gebaseerd “bijeen” is geweest. Ten diepste willen en mogen moslims (= onderworpen … enkel aan haatbaard nr 1 Mohammed ) niet assimileren, bijeenzijn met niet koosjere westerlingen.

    /   Beantwoorden  / 
  1. de schoolmeester

   En jij vindt dat de PVV de oplossing is! Een dag na de verkiezingen hadden ze het zogenaamde onwrikbare standpunt van de AOW-leeftijd al zonder meer weggegeven. Nu zijn ze bezig met onderhandelingen over de nieuwe regering. Ik ben benieuwd wat van het standpunt over de ouderen en basisverzekering overblijft. Ik vrees dat veel PVV-stemmers zullen beseffen dat achter een rattenvanger van Hamelen hebben gelopen.

     /   Beantwoorden  / 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Naam

Website

Het kan vijf minuten duren voordat nieuwe reacties zichtbaar zijn.